Čištění veřejných prostor a chodeb

Zdravotnictvi_Verejne_prostory_hl.2

Zajištění čistoty a bezpečnosti. Hygiena na prvním místě.

Při rušném provozu nemocnic a klinik, zvláště pak v takových místech jako jsou vstupy, chodby, čekárny zbývá velice málo času na úklid a čištění. Rozhodující je vybalancovat údržbové čištění, dočasný rychlý úklid a základní hloubkové čištění. KÄRCHER nabízí navzájem sladěné čisticí stroje a prostředky pro všechny druhy podlah, tvrdých povrchů a koberců  pro zajištění naprosté čistoty a bezpečnosti, a také zachování hodnot. Hygiena je na prvním místě.Zdravotnictvi_Verejne_prostory_1 Zdravotnictvi_Verejne_prostory_2 Zdravotnictvi_verejne_prostory_3
Rychlé čištění koberců

Při nedostatku času pro hloubkové čištění a schnutí koberců je tu KÄRCHER systém - kartáčový čistič koberců BRC 45/45 C a rychloschnoucí čisticí prostředek iCapsol RM 768. Technologie válcových kartáčů umožňuje čištění ve dvou směrech - dopředu i dozadu. Kompaktní rozměry stroje šetří místo při uskladnění.

Ideální pro vstupní prostory

Podlahový mycí stroj KÄRCHER B 90 byl navržen pro čištění velkých ploch. Výhodou stroje je funkce předzametání , s pomoci které se zbavíte volně ležících a hrubých nečistot. S diamantovým padem podlahy vyleštíte do vysokého lesku.

Obratný a rychlý na chodbách

Extrémně obratný podlahový mycí stroj KÄRCHER BD 50/40 RS Bp spojuje v sobě výhody výborné manipulace ručně vedených strojů a plošným výkonem modelů s posedem. Stroj umožňuje perfektní výhled pro řidiče a je vhodný pro každodenní údržbové čištění.

Zdravotnictvi_Verejne_prostory_4 Zdravotnictvi_Verejne_prostory_5 Zdravotnictvi_Verejne_prostory_6
Efektivita je otázkou přizpůsobení

Podlahový mycí stroj KÄRCHER B 60 se systémem klíčů KIK pro ochranu před chybnou obsluhou a nastavitelným přítlakem kartáčů se plně přizpůsobí vašim požadavkům. Stupeň eco!efficiency zajistí delší dobu běhu baterií.


Nejtišší ve své třídě

Extremně tichý KÄRCHER T 12/1 eco!efficiency s šestinásobným filtračním systémem vč. Hepa filtru je koncipován tak, aby se sací výkon příliš nesnížil i když je filtrační sáček plný. Hladina hluku je u vysavače snížena o 5 dB(A), což odpovídá redukci o 70% oproti běžnému standardu.


Jednoduché odstranění skvrn

S jednokotoučovými čisticími stroji KÄRCHER a speciálními prostředky odstraníte rychlé a efektivně stopy po podrážkách a jiné úporné skvrny .Čisticí stroje

Vysavače

Vysavače KÄRCHER vysají prostě všechno a jsou mimořádně tiché. Suché vysavače a kartáčové vysavače představují výkonné, kompaktní stroje s mnoha praktickými detaily.

  - T 12/1 eco!efficiency
  - T 15/1 Professional

- CV 48/2 Professional
- CV 60/2 Rs Bp

Čištění kobercových ploch

Čističe koberců KÄRCHER jsou určené pro rychlé a důkladné čištění kobercových ploch a čalounění – i za běžného provozu.

 

  - Puzzi 10/2 Adv
  - BRC 45/45 C Ep
  - BRS 43/500 CDecentní důkladnost

Podlahové mycí stroje s odsáváním v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

  - BR 30/4 C Adv 
  - BR 40/10 C Adv
  - BD 40/25 C Ep
  - BDP 43/150 C

- B 40 C Ep R
- B 40 C Bp R
- B 60 W Bp
- B 90 R Bp
Zametání bez námahy

Ruční zametací stroje a elektrická košťata představují časově úsporný a k zádům šetrný způsob důkladného a rychlého zametání menších ploch.

  - EB 30/1
  - EB 30/1 Professional

 

Aktuality