Čištění venkovních prostor

Hotel_venkovni_prostor_1

Venkovní prostory – vizitka přede dveřmi

Těšení se na dobré jídlo nebo wellness víkend dospívá k vrcholu bezprostředně před vstupem. Toto očekávání lze ještě vystupňovat dobře udržovanými venkovními prostory. Trumf, který je třeba uplatnit. Na parkovišti stejně jako na příjezdové cestě. V podzemních garážích stejně jako na chodníku nebo u bazénu. A to se systémem KÄRCHER, který sestává ze strojů, příslušenství a čisticích prostředků, přičemž vše je navzájem sladěné.


Hotel_venkovni_prostor_2 Hotel_venkovni_prostor_4 Hotel_venkovni_prostor_3
Profesionální zametání může být tak jednoduché

Inovativní akumulátorové koště KM 35/5 C představuje rychlou, efektivní a pohodlnou alternativu k běžnému zametání. Díky šikovné poloze zametacího válce zametá přesvědčivě až k okraji. Bez obtěžujícího kabelu díky výkonné lithium-iontové baterii. A se zcela pohodlným zapínáním a vypínáním nohou.

Jde to ještě jednodušeji?

S kompaktním a mimořádně snadno ovladatelným strojem KM 75/40 W bude důkladné čištění malých až středně velkých ploch hračka. Pojezd nahrazuje lidskou sílu, účinné odsávání prachu zabezpečuje čistotu bez oblaků prachu. Volitelně s výkonným benzinovým pohonem nebo jako mimořádně tichá verze s bateriovým pohonem pro vnitřní použití – volitelně dokonce s antistatickou sadou na zametání koberců.

Čištění ploch vysokým tlakem

Čistič ploch FR 30 suverénně přemění sílu vysokotlakého čističe KÄRCHER na plošný výkon. Verze s plastovým krytem je mimořádně lehká, pro použití ve venkovním i vnitřním prostředí.

Hotel_venkovni_prostor_5 Hotel_venkovni_prostor_6
Pokrok – snadná věc

Jako kompaktní zametací stroj s posedem skýtá KM 90/60 R vysoký komfort obsluhy v kombinaci s vysokým plošným výkonem a efektivním automatickým čištěním filtru. Seřízení sedadla, řízení s převodem do pomalá a velká kola zdůrazňují vysoké nároky na moderní ovládání.

Čistá dráha

Víceposchoďová parkoviště kladou na podlahové mycí stroje s odsáváním často mimořádné nároky: velké plochy, hrubé a úporné nečistoty a příkré nájezdy. Stroj BR 100/250 R je pro tyto nároky přímo předurčený: s robustním ocelovým rámem pro nejnáročnější použití na plochách se sklonem až 15 %. Velká nádrž na vodu a výkonná baterie umožňuje dlouhé pracovní intervaly.


Čisticí stroje pro venkovní prostory, parkoviště a podzemní garáže

Beze zbytků

Elektrická košťata představují časově úsporný a k zádům šetrný způsob důkladného a rychlého zametání menších ploch. Snadno ovladatelné mokro-suché vysavače KÄRCHER vysají prostě všechno i jakékoli tekuté nečistoty.

- EB 30/1 Professional - NT 55/1 Tact
- NT 65/2 Tact
Zametací flotila

Kompaktní ručně vedené zametací stroje provedou zametací práce za zlomek času a jsou výrazně hospodárnější než klasické koště. Zametací stroje s posedem představují řešení pro velkoplošné zametání, na parkovištích stejně jako na cestách na golfovém hřišti.

- KM 70/20 C2
- KM 70/30 C Bp Adv Pack
- KM 75/40 W Bp Pack
- KM 85/50 W Bp Pack
- KM 100/100 R G
Bez nich to nejde

Vysokotlaké čističe představují absolutně nepostradatelné pomocníky v mnoha oblastech, od čištění fasád přes údržbu vozidel až po čištění podlah.

Bez ohřevu

- HD 6/13 C Plus
- HD 9/20-4M Plus
- HD 10/23-4S

S ohřevem

- HDS 5/11 UX
- HDS 7/16 C
- Čistič ploch FR 30

Decentní důkladnost

Podlahové mycí stroje s odsáváním v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

- BR 40/10 C Adv
- B 40 C Bp R
- BD 50/40 RS
- B 60 W Bp D 65
- B 90 R Bp Pack
- B 150 R
Speciální stroje - MC 50 Adv

 

Aktuality