Čištění venkovních ploch

Budovy_zametani

Větší mobilita - méně pohybu

S KÄRCHER ergonomickými a výkonnými zametacími stroji a zametacími stroji s odsáváním vyčistíte velké plochy obratem ruky. Ať se jedná o ulice, výstavní nebo průmyslové prostory či dvory a parkovací zařízení - stroje KÄRCHER vám ulehčí práci. Technologie, které se vyznačují jednoduchým ovládáním, praktickou manipulací a efektivním použitím, zvyšují výkonnost uživatelů. Bohaté příslušenství KÄRCHER zvyšuje efektivitu a přizpůsobení stroje jakémukoli podkladu. S minimálním nasazením tak zvládnete ty největší zakázky.Budovy_zametani_2 KM_70.20
Správná volba

Rozhodněte se hospodárně - podívejte se, odkdy se použití zametacího stroje vyplatí. Rozhodující je velikost plochy a frekvence čištění. Rádi vám nabídneme ty nejlepší možnosti.

Jednoduché, praktické a efektivní

Zametací stroje KÄRCHER jsou promyšlené do toho nejmenšího detailu - aby se zabránilo prostojům, prodloužily se pracovní intervaly a dosahovalo co možná nejlepších výsledků při minimálních nákladech.


Efektivní vysávání

Vysavači na mokré i suché vysávání můžete odstraňovat suché, vlhké nebo tekuté nečistoty. Díky enormnímu sacímu výkonu a kompaktní, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé technice zaručují stroje KÄRCHER vždy optimální výsledek.

- NT 27/1
- NT 25/1 Ap
- NT 35/1 Tact

- NT 45/1 Tact
- NT 70/2 Tact
-
NT 70/2 Professional
Malá námaha

Ruční zametací stroje jsou hospodárnější než koště, také pracujete s mnohem větším komfortem. Větší flexibilita díky inteligentnímu polohování zametacích válců nebo bateriím s dlouhou životností.

- KM 70/20 C
- KM 70/30 C Bp Pack

- KM 75/40 W Bp Pack
- KM 85/50 W Bp Pack
Vysoká úroveň komfortu

Zametací stroje s posedem jsou ideální na středně velké plochy. Zajišťují nízké provozní náklady při vysokém zametacím výkonu. Nezávisle na tom, zda zvolíte bateriový, benzínový, plynový nebo naftový pohon.

- KM 100/100 R P
- KM 90/60 R Bp Pack

- KMR 1250 B 2SB
- KM 120/150 R P

 

Aktuality