Čištění prodejných a ubytovacích prostror

Obchod_cerstve_zbozi_2

Rozdíl spočívá v detailech

Kvalita znamená lásku k detailům. To by se nemělo týkat jen vašich produktů, nýbrž také vašich zařízení, hospodářských budov, prodejných a obytných prostorů.

Proto se KÄRCHER zaměřuje také na každodenní drobnosti a nabízí vám i zde efektivní řešení pro čištění. Pro důkladnou čistotu až do posledního rohu. S minimální námahou tak dosáhnete takového pořádku, který vám pomůže zabránit nehodám a zároveň vytvoří celkově lepší atmosféru. Pro místo, kde člověk rád pracuje, kde rád bydlí – nebo také rád nakupuje. Místo, kde je v pořádku každičký detail.Obchod_cerstve_zbozi Zemedelstvi_prodej_2 Hotel_pokoje_T_7.1
Skvostný prodej

Vystavujte své zboží v perfektním prostředí. Naše kompaktní a uživatelsky přívětivé podlahové mycí stroje s odsáváním zabezpečí při snadné pohyblivosti a s vysokým výkonem rychle zářivé výsledky.

Vysají vše

S mokro-suchými vysavači KÄRCHER
již jakékoli nečistoty nepředstavují žádný problém. Mezi suchým a mokrým sáním můžete přecházet bez výměny filtru. Efektivně a komfortně pojmou i větší množství kapalin.

Hezčí bydlení

Při spoustě práce vznikne spousta nečistot – ale doma by mělo být čisto.
Se suchými vysavači KÄRCHER žádný problém: Odstraní a vysají z vláken i úporně ulpívající částečky nečistot, jako jsou nitě nebo vlasy.

Zemedelstvi_venkovni_prostory_2 Zemedelstvi_stroj_4 Zemedelstvi_stroj_3
Čisté pracovní cesty

Efektivní a komfortní - ať se jedná o statek, cesty nebo skladovací haly – ručně vedené zametací stroje KÄRCHER tiše, rychle a důkladně odstraní nečistoty jakéhokoli druhu. Díky sériovým postranním kartáčům dokonce do každého rohu – a na přání také s benzinovým pohonem.

Žádné zbytky

Čisté pracoviště: s mokro-suchými vysavači KÄCHER odstraníte prach i vlhké nečistoty také v kabinách pro řidiče nebo v přívěsech. Důkladně a beze zbytků lze odstranit dokonce i zbytky osiva.

Čištění naprosto všude

Čistota do každičkého rohu: s flexibilním pracovním nástavcem pro naše vysokotlaké stroje budou vždy čistá i špatně přístupná místa u vašich strojů. Díky plynulému nastavení v rozsahu 20°–140°.Čisticí stroje

Vysavače

Suché vysavače představují výkonné, kompaktní stroje s mnoha praktickými detaily.

  - T 7/1 Classic
  - T 10/1
  - T 12/1
  - T 12/1 eco!efficiency
  - T 15/1 Professional

- CV 30/1 Professional
- CV 38/2 Professional
- CV 48/2 Professional

Čističe koberců

Čističe koberců jsou určené pro rychlé a důkladné čištění kobercových ploch a čalounění
i za běžného provozu.

  - Puzzi 8/1 C
  - Puzzi 10/1
  - Puzzi 10/2 Adv
  - Puzzi 30/4

Čištění podlah

Podlahové mycí stroje s odsáváním, ovládáním „stand-on" a v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

  - BR 30/4 C Adv
  - Mopvac B 60/10 C

- BR 40/10 C Adv
- BRS 40/1000 C

Zametací stroje

Ruční zametací stroje a elektrická košťata představují časově úsporný a k zádům šetrný způsob důkladného a rychlého zametání menších ploch.

  - EB 30/1
  - EB 30/1 Professional

Parní čističe

Parní čističe KÄRCHER se systémem 2 nádrží pro plynulou práci bez přestávek na vychladnutí.

  - SG 4/4

Vysavače na mokré vysávání

Mokro-suché vysavače KÄRCHER s vysokým sacím výkonem jsou kompaktní, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé.

  - NT 25/1 Ap
  - NT 27/1 Professional 
  - NT 35/1 Ap

- NT 35/1 Tact
- NT 45/1 Tact
- NT 55/1 Tact

 

Aktuality