Čištění fasády budov

Fasady

Nadstandard - také na fasády

Čisticí stroje KÄRCHER vám pomůžou při šetrném čištění fasád a památek, aniž by poškozovaly stavbu nebo životní prostředí. Firma KÄRCHER vynalezla v roce 1950 se svým vysokotlakým čističem s ohřevem revoluční technologii. Dnes se můžete těšit na široký výběr strojů, se kterými zvládnete jakýkoli úkol a budete  pracovat maximálně ekonomicky.

S originálními tryskovými hlavicemi zvýšíte svou efektivitu a flexibilitu. Snižuje se pracnost, spotřeba čisticích prostředků a vody a zároveň se zvyšuje čisticí účinek.


Fasady_mech Fasady_saze Fasady_graffiti
Mech

Příroda dokáže být tvrdošíjná. S rotační tryskou KÄRCHER výkonně a rychle odstraníte řasy a mech, aniž by došlo k poškození stavební substance.

Znečištění v důsledku vlivu životního prostředí

Výkonný čistič fasád KÄRCHER RM 43 odstraňuje nečistoty ze sazí, olejů, tuků a nečistot způsobených vlivy životního prostředí. Otryskávacím paprskem odstraníte i zatvrdlé nánosy a díky následnému nakonzervování bude odstraňování nečistot při příštím čištění snazší.

Graffiti

KÄRCHER vysokotlaké čističe a zařízení na čištění suchým ledem umožňují rychlé a efektivní odstraňování graffiti bez velké námahy. Práci usnadňují přizpůsobené tryskací prostředky KÄRCHER. S čističem ploch KÄRCHER dosáhnete dokonce až 10krát většího plošného výkonu.


Čisticí stroje pro čištění fasády budov

Efektivní vysávání

Vysavači na mokré i suché vysávání můžete odstraňovat suché, vlhké nebo tekuté nečistoty. Díky enormnímu sacímu výkonu a kompaktní, snadno ovladatelné a uživatelsky přívětivé technice zaručují stroje KÄRCHER vždy optimální výsledek.

- NT 27/1
- NT 25/1 Ap
- NT 35/1 Tact
- NT 45/1 Tact
- NT 70/2 Tact
-
NT 70/2 Professional

Vysokotlaké čištění

Vysokotlaké čističe KÄRCHER bez ohřevu a s ohřevem odstraní díky vysokému tlaku i pevně ulpívající nečistoty a jsou ideální pro každodenní čištění větších ploch.

Bez ohřevu

- HD 5/15 C
- HD 6/13 CX
- HD 7/18-4 MX
- HD 10/23-4 SX

S ohřevem

- HDS 5/11 UX
- HDS 7/16-4 C Basic
- HDS 8/18-4 CX

Čištění suchým ledem

Čištění suchým ledem je inovativní postup, pomocí kterého se zvláště šetrně odstraní z povrchů pevně ulpívající nečistoty – s peletami suchého ledu jako otryskávacího média.


- IB 7/40 Classic
- IB 7/40 Advanced

 

Aktuality