Čištění administrativních místností a kanceláří

Zdravotnictvi_Kancelare_head

Důkladná čistota na všech povrchách

Koberce a parkety vytvářejí příjemnou a útulnou atmosféru v místnostech, proto kanceláře a konferenční sály v zdravotnických zařízeních jsou těmito podlahovými povrchy často vybavené. Ve snaze co nejdéle zachovat kvalitní vzhled koberců a parket je nutno použit speciální čisticí systém. Tento systém v neposlední řadě také zachová vysoký standard hygieny a tak zabrání šíření infekcí a bakterií, které nedělají rozdíl mezí nemocnicí a kanceláří.


Zdravotnictvi_Kancelare_1 Zdravotnictvi_Kancelare_2 Zdravotnictvi_Kancelare_3
Tichý a univerzální

Suché vysavače KÄRCHER, např. T 15/1 jsou perfektní pro denní údržbové čištění. Bez námahy vysají nečistoty a prach ze všech povrchů: koberců, PVC nebo laminátu.

Všestranný stroj pro všechny povrchy

Obratný velkokapacitní Step-On kartáčový vysavač KÄRCHER CV 60/2 RS automaticky se přizpůsobí ke každému druhu podlah. Od tvrdých povrchů po kobercové plochy, bez nutností výměny příslušenství. Univerzální použití zaručují protisobě rotující kartáče, postranní kartáč, sací trubka a volitelný HEPA filtr.

Důkladná čistota

Kobercové plochy jsou denně silně namáhané. Proto profesionálové spoléhají na čističe koberců KÄRCHER. Výkonné, robustné a univerzálně použitelné stroje jsou navrženy tak, aby bez námahy vyčistily koberce do hloubky vlákna. Jsou ideální pro průběžné čištění a rychlé odstraňování skvrn z textilií.

Zdravotnictvi_Kancelare_5
Klasický přístroj na rohy a hrany

Kartáčové vysavače KÄRCHER jsou navržené speciálně pro vysávání koberců. Kartáč lze přizpůsobit délce vlasu koberce. Všude tam, kam nedosáhne kartáč, se dostane odnímatelná ruční sací trubice.


Čisticí stroje

Vysavače

Vysavače KÄRCHER vysají prostě všechno a jsou mimořádně tiché. Suché vysavače a kartáčové vysavače představují výkonné, kompaktní stroje s mnoha praktickými detaily.

  - T 12/1 eco!efficiency
  - T 15/1 Professional

 - CV 38/2 Professional
 - CV 48/2 Professional
 - CV 60/2 Rs Bp

Čištění kobercových ploch

Čističe koberců KÄRCHER jsou určené pro rychlé a důkladné čištění kobercových ploch a čalounění – i za běžného provozu.

  - Puzzi 10/1
  - Puzzi 10/2 Adv

 - BRC 30/15 C
 - BRC 45/45 C Ep
 - BRS 43/500 C

Decentní důkladnost

Podlahové mycí stroje s odsáváním v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

  - BR 30/4 C Adv 
  - BR 40/10 C Adv
  - BD 38/12 C
  - BDS 43/180 C

 - B 40 C Ep R
 - B 40 C Bp R
 - B 60 W Bp
 - B 90 R Bp
Zametání bez námahy

Ruční zametací stroje a elektrická košťata představují časově úsporný a k zádům šetrný způsob důkladného a rychlého zametání menších ploch.

  - EB 30/1
  - EB 30/1 Professional

 

Aktuality