Program Park & City

Nová řada přístrojů pro komunální služby na bateriový pohon pro každodenní čištění a péči o silnice, chodníky a zeleň. Zařízení řady KÄRCHER Park & City Solutions byly vyvinuty jako alternativa k přístrojům s benzinovým motorem.

Výhodou těchto zařízení jsou:

- nulové emise
- tichý provoz
- baterie a nabíječky jsou kompatibilní se všemi strojí řady

Baterie a nabíječky vhodné pro přístroje řady KÄRCHER Park & City Solutions jsou prodávány samostatně. Můžete si vybrat dle vlastní potřeby.

ST 400 BP 218x218Bateriová strunová sekačka KÄRCHER ST 400 Bp:

Určena pro dstraňování trávy, plevele a náletů na místech těžko přístupných pro komunální stroje, na citlivém nebo těžko přístupném povrchu jako např. dlaždice nebo na strmých svazích.

Strunová sekačka KÄRCHER ST 400 Bp představuje silnou alternativu k benzinovým motorovým kosám.

Díky své nízké hlučnosti lze strunovou sekačku KÄRCHER ST 400 Bp - na rozdíl od jeho benzinových konkurentů - nasadit i v prostorách citlivých na hluk, tedy v obytných komplexech, školách, mateřských školách a nemocnicích, ale i při práci za soumraku.

KÄRCHER ST 400 Bp více >>

Bateriové nůžky na živý plot KÄRCHER HT 615 Bp: HT 615 218x218

Výkonné, robustní a tiché profesionální bateriové nůžky KÄRCHER HT 615 Bp s šířkou řezu 65 cm a vysokou rychlostí nože.

Určene pro přesné řezy pro držbu živých plotů, křoví, keřů a stromů, také prořezávání a odstraňování živých plotů a křoví, například po bouřce.

Díky dvoustupňové regulaci rychlosti řezu lze nůžky KÄRCHER HT 615 Bp velmi jednoduše uzpůsobit podle příslušného úkolu stříhání a řezání keřů, křoví a stromů.

 

KÄRCHER HT 615 Bp více >>

Bateriový fukar KÄRCHER LB 850 Bp:LB 850 Bp400px

Fukar KÄRCHER LB 850 Bp přesvědčí svým výkonem při odstraňování listí, drobného odpadu a jiných nečistot na obtížně přístupných místech, například pod lavičkami v parcích nebo v rozích.

Díky 50-voltové technologii je jeho baterie nabitá až o 50 procent rychleji než u srovnatelných zařízení.

Hladina vibrací je přibližně o 80 procent nižší, než u benzínových zařízení a až o 90 procent jsou nižší náklady na údržbu a pohonné látky po celou dobu životnosti KÄRCHER LB 850 Bp.

Výhodou fukaru KÄRCHER LB 850 Bp jsou plynule regulovatelné otáčky pro komfortní přizpůsobení rychlost foukání dle potřeby a turbo tlačítko pro krátkodobé zvýšení výkonu pro odstranění obzvláště lepivých listů a ulpívajících zbytků nečistot.

KÄRCHER LB 850 Bp více >>

Bateriová řetězová pila KÄRCHER CS 330 Bp:CS 330 Bp400px

Pila KÄRCHER CS 330 Bp je určena pro odstranění upadených větví a stromů při škodách způsobených počasím, pro zušlechťovací práce na stromech a keřích v parcích a vnitřních částech města a také pro
kácení malých a středně velkých stromů v obcích.

Výhodou pily KÄRCHER CS 330 Bp je automatické mazání řetězu pro nižší potřebu údržby a delší životnosti a také maximální bezpečnost díky elektrické řetězové brzdě, která okamžité zastaví řetěz při dotyku předního dílu ruční ochrany.

 

KÄRCHER CS 330 Bp více >>


 

Program KÄRCHER Park & City Solutions eshop >>

 

 

Aktuality