KÄRCHER B 40 C - akční cena!

Ručně vedený podlahový stroj s odsáváním KÄRCHER BR 40 C/W je všestranně použitelný a lze ho díky systému " KÄRCHER Intelligent Key" (KIK) velmi jednoduše obsluhovat. Pomocí KIK je možné pro každého uživatele nastavit vlastní profil.

 KÄRCHER B 40 C Ep  >>

KÄRCHER B 40 C Bp  >>


Klice-pro-B-40Přes barevně označené klíče se zadávají se nejrůznější oprávnění: žlutý klíč pro obsluhu, šedý pro vedoucího objektu, červený pro servisního technika.

Vedoucí objektu tak nastaví předem parametry stroje jako rychlost jízdy, rychlost kartáčů, výkon turbiny nebo dávkování čisticích prostředků, aby odpovídaly konkrétnímu použití. Toto nastavení je pak pomocí klíčů přeneseno na stroj. Obsluha může jenom ještě otočným spínačem zvolit požadovaný čisticí program. Tímto způsobem se použije pouze tolik energie a čisticích prostředků, kolik je nezbytně nutné. Zvláště energeticky úsporné a šetrné k životnímu prostředí čistí stroj v módu eco!efficiency, který zcela postačuje pro udržovací čištění většiny podlah.

KARCHER-B-40

Mycí stroj KÄRCHER B 40 C/W je všestranně použitelný. Díky úzké konstrukci (šířka 62 cm) těsné chodby a lomené plochy nepředstavují žádný problém, zvládne projet mezi pokladnami v obchodě, může být bez problémů přepravován ve výtazích.

Díky nízké hlučnosti (méně než 60 dB(A)) stroj může být používán během provozu pro veřejnost a je velmi vhodný pro čištění např. v nemocnících nebo hotelích.

Nádrž na nečistoty lze komfortně a důkladně vyčistit pomocí automatického omývacího systému zabudovaného do poklopu a volitelně dodávaného na přání zákazníka. Uzávěr nádrže může byt zaaretován tak, aby mohla vyschnout, tím je silně zredukováno nebezpečí zanesení choroboplodnými zárodky, což umožňuje použití stroje také v oblastech citlivých na hygienu jako např. ve zpracování potravin.

Nádrž na čistou vodu může být s pomocí volitelně dodávané výbavy "Auto Fill In" připojena přes hadici na vodovodní řád a tímto způsobem velmi rychle a pohodlně naplněna. Jelikož se přívod vody automaticky zastavuje, jakmile je dosaženo maximálního stupně naplnění, může se obsluha během této doby věnovat jiným úkolům

Několika málo hmaty lze kartáčovou hlavu bez použití nářadí demontovat a na spodní straně důkladně očistit.

Příslušenství jako stírací mop, hadříky nebo láhve s čisticími prostředky lze před začátkem prací upevnit na různé háky či držáky nebo uložit v boxu na malé díly a tak mít neustále po ruce.


K dostání v našem e-shopu:

- KÄRCHER B 40 C Ep D 43 >>
- KÄRCHER B 40 C Ep R 45 >>
- KÄRCHER B 40 C Bp D 43 >>
- KÄRCHER B 40 C Bp R 45 >>

 

Aktuality